Milí zákazníci, na eshopu nelze zadávat nové objednávky. Reklamace řešíme na emailu info@kocarkyspinkej.cz. Děkujeme. Váš tým Kočárky Spinkej

O naší nabídce

..PRO VAŠE SPOKOJENÉ MIMINKO

Pojďte si společně s námi vybrat z naší nabídky prověřených kočárků, ve kterých bude Vaše miminko spinkat jako v bavlnce.

Co u nás děláme jinak? Pro nás jste na prvním místě Vy, jako zákazníci, a Vaše spokojená děťátka. Všechno, co děláme, děláme s nadšením a radostí, které chceme přenést i na Vás, protože produkty, které u nás najdete jsou vždy v něčem vyjímečné. Naším cílem je zpříjemnit Vám chvíle s miminkem na maximum tak, aby Vám každá hodinka na procházce přinesla radost a skvělý pocit. 

U nás nenajdete stovky různých kočárků ale jen ty skutečně kvalitní a pohodlné kousky, které jsme na základě našich zkušeností pro Vás pečlivě vybrali. Zároveň se snažíme mít v nabídce i cenově přijatelné kočárky, které mají velmi dobrou kvalitu a hodně vydrží. Věříme, že budete s naším výběrem spokojeni.

Při prvotním výběru Vám může napovědět náš článek o výběru kočárku.

Kromě kočárků v nabídce najdete také fusaky, nánožníky, rukávníky a další doplňky.

Jsme nadšení z perfektního zpracování nových kočárků, z příjemných látek použitých na jejich ušití ale i z výborných jízdních vlastností kočárků v naší nabídce. Pojďte si námi užívat všechny tyto větší i drobné radosti, které Vám kočárek od nás přinese!

Naším přáním je, abyste po rozbalení zásilky měli nejen skvělý pocit z nového nablýskaného kočárku, ale abyste věděli, že se na nás můžete s čímkoliv obrátit, pokud budete potřebovat poradit, protože od toho nás tady máte :) Vězte, že JSME TADY PRO VÁS. Kdykoliv nám můžete napsat, zeptat se na cokoliv, i když to bude jen maličkost. Rádi Vám všechno zodpovíme do nejmenších detailů. Pokud byste potřebovali něco, co jste v nabídce nenašli, zeptejte se nás, produkt můžeme objednat jenom pro Vás od našich dodavatelů.

Největší radost nám uděláte svou přítomností na našem eshopu, který každý den ladíme k dokonalosti a každý týden rozšiřujeme nabídku o nové produkty. Doufáme, že se u nás budete cítit skvěle a budeme se těšit na každou Vaši další návštěvu.

Buďte mezi prvními, a podělte se s námi na Facebooku, jak si společné chvilky s miminkem v novém kočárku užíváte právě Vy!

Děkujeme, že nakupujete s námi! Vaše spinkající miminko je i naše radost :)

Váš tým Kočárky Spinkej