Milí zákazníci, na eshopu nelze zadávat nové objednávky. Reklamace řešíme na emailu info@kocarkyspinkej.cz. Děkujeme. Váš tým Kočárky Spinkej

Blog

"Už nás nebaví hledat kočárek.."

Také vybíráte kočárek už několik týdnů a pořád přesně nevíte, který je ten nejlepší? To nekonečné hledání Vás vlastně ani vůbec nebaví a chcete to mít už co nejdřív za sebou. Pro novopečené těhulky a skorotatínky je výběr kočárku během na dlouhou trať. Není divu..Široká nabídka produktů, až jde člověku hlava kolem, a po pár týdnech vlastně ani nevíte, jak vypadal první kočárek, který Vás zaujal. A konec konců vůbec nevíte, proč jste se začali poohlížet po jiném :) Máme pro Vás pár tipů a rad, jak se zaměřit na to důležité při výběru kočárku a celý proces tím urychlit.

Potřebujeme kočárek

 uvod6Miminko je na cestě a podle velikosti bříška je jasné, že 2v1 už dlouho nebudete :)

To je nejvyšší čas se poohlídnout po správném kočárku, ve kterém budete svého drobečka uspávat při procházce, houpat, vozit po nákupech nebo při běhu v parku, půjčovat ho babičkám či dědečkům, ukazovat kamarádům a kolegům v práci. A to už je teda pěkný seznam věcí, které by měl Váš kočárek umět!

Jak rychle vybrat kočárek

uvod6

Jak správně vybrat kočárek je otázka, o které přemýšlí každá nastávající maminka či tatínek.

Nemáte-li na delší čtení čas, podívejte se na náš přehledný model, který Vám s rychlým výběrem pomůže.